FAALİYET ALANLARIMIZ

GRP GÜVENCESİYLE; İNŞAAT, OTEL VE RESTAURANT.

ŞEHRE KİMLİK KAZANDIRIYOR,
BUNU KALİTEYLE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

İnşaat, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren GRP, Ordu’nun silüetine, dokusuna ve sosyal hayatına kazandırdıklarıyla, Ordu’nun yükselen değeri ünvanını almıştır. Disiplin ve kalite çizgisinden vazgeçmeden sürdürdüğü projeler neticesinde kuvvetli bir güven bağı kurmuştur. Projelerinin her safhasında kendi öz kaynaklarını kullanan GRP, yerel sermayenin gelişimine de katkıda bulunmuştur.

GRP; şehrin, dolayısıyla insanların mutluluğu için kaliteyi prensip edinmiştir. Çünkü; “Bir yeri güzel kılan, oranın mutlu insanlarıdır”.

GRP GÜVENCESİYLE İNŞAAT

Ordu’ya kazandırılan projelerle kalite ve güven unsurlarını lokalden evrensel boyuta taşıyan GRP, inşaat sektörünün öncü firmaları arasında olma yolunda ilerlemektedir. Projelerini zamanında, kaliteden ödün vermeden ve disiplinli takip ile tamamlayan GRP, şehrin kimlik sahibi olmasında rol oynamıştır.

GRP GÜVENCESİYLE OTEL

GRP’nin otelcilik alanındaki katkıları ve yaptığı yatırımlar neticesinde sosyal ve kültürel alışkanlıklar gelişmiştir. GRP her geçen gün bu alışkanlığın gelişimine daha da fazla katkıda bulunmaktadır.

GRP GÜVENCESİYLE RESTAURANT

Gıda sektöründe emin adımlarla ilerleyen GRP, şehrin sosyal ihtiyaçlarını geniş vizyon ve istikrarla sürdürmektedir. Ordu’nun silüetine, dokusuna ve sosyal hayatına yeni değerler kazandırmaktadır, kazandırmaya devam etmektedir.